gaisa balons logo   
        
 
zvanieng   mākoņi debesis gaisa balons

 

 

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums

Lido ar gaisa balonu visā Latvijā!

Zvaniet! Tālrunis: +371 29240461lidojums ar gaisa balonu

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

"Tā ir debešķīga mirkļa izbaudīšana!"

Rudīte Bistrova 2009. gada septembrī, Liepnā

"Es lidoju....Es esmu Debesīs....Un kopš tā brīža es zinu, ko nozīmē "justies kā debesīs"!"

Antra Aišpure ar ģimeni 2009. gada 13. aprīlī, Saldū

 

Gaisa balons ļauj piedzīvot neparastas sajūtas!

To nevar aprakstīt! Izbaudiet paši – lielākā vai mazākā draugu lokā!

Lidojums ar gaisa balonu tas ir piedzīvojums sev, dāvana saviem tuvākajiem, pārsteigums vismīļākajiem!


Kāpēc mēs

Kāpēc izvēlēties Gaisa Balons pakalpojumus?

 • Lidojam visā Latvijā
 • Pielāgojamies dažādām klientu vēlmēm
 • Radoša pieredze– bildinājums un laulības gaisā, pārsteigumi mīļotajiem, netradicionāli korporatīvie pasākumi
 • Draudzīgi ģimenēm ar bērniem

Laba izvēle! Tāpēc zvani pa tālruni: +371 29240461

Vietas kur lidot

Te ir norādītas tikai nedaudzās vietas, kur varam tiekamies ar lidot gribētājiem pirms pacelšanās starta.

Īsi pirms lidojuma ar pasažieriem vienojamies par konkrētu tikšanās vietu.

Lidojam visā Latvijā! Zvani, lai vienotos par Jūsu izdevīgāko lidojuma vietu! T.+371 29240461

Vietas kur lidot bildēs

Rīga Aizkraukle Alūksne Annenieki Auciems
Bauska Brocēni Saldus Daugmale Dobele
Jelgava Kandava Ķekava Krimulda Liepna
Madona Pienava Pļaviņas Pūre Sabile
Aizpute Sigulda Skrunda Tēvete Tukums
Turaida Valmiera      
     

Noteikumi

 

Noteikumi lidojumam ar gaisa balonu

Lidojuma laika apstākļi, lidojuma atcelšana

 • Lidojums notiek piemērotos laika apstākļos, kad vēja stiprums nepārsniedz 5-6 m/s un nav nokrišņu.
 • Ja sarunātajā lidojuma laikā pasažieri neierodas uz lidošanu, tad nauda netiek atgriezta atpakaļ, lidojumu nevar pārcelt uz citu dienu.
 • Lidojumu var atcelt nepiemēroti laika apstākļi lidošanai, kas ir atrunāti Civilās aviācijas aģentūras izdotajos noteikumos.
 • Ja lidojums tiek atcelts laika apstākļu dēļ, tad tas tiek pārcelts citā piemērotā laikā.
 • Uzņēmums nesedz pasažiera radušos izdevumus un neērtības, kas ir saistītas ar nenotikušu lidojumu.
 • Līdz balona pacelšanās starta vietai pasažieriem pašiem jānokļūst ar savu transportu, izņemot gadījumu, ja ir norādīts piedāvājumā, ka nokļūšana uz starta vietu ir iekļauta pakalpojumā.

Drošība

 • Visi pasažieri lidojuma laikā ir apdrošināti.
 • Uzmanīgi jānoklausās un jāievēro pilota instrukcija pirms lidojuma un balonā.
 • Balona tuvumā stingri aizliegts pīpēt.
 • Balonā nedrīkst lietot alkoholu un lidot iereibušam.
 • Nedrīkst kāpt virsū uz gaisa balona apvalka.
 • Pilots jābrīdina par pasažieru iespējamām veselības problēmām.
 • Par lidojuma drošību atbild gaisa balona pilots.
 • Par pasažieru pazaudētām un sabojātām mantām lidojuma laikā uzņēmums neuzņemas atbildību.

LIDOJUMA APRAKSTS

 • Lidošana gaisa balonā notiek aptuveni stundu. Nokļūšana līdz starta vietai, balona piepūšana, izjaukšana pēc lidojuma, atgriešanās starta vietā ilgst aptuveni 2h.
 • Lidojuma laikā balonā bez jums būs arī citi pasažieri, ja nebūsiet iegādājies īpašu lidojumu bez citiem pasažieriem.
 • Piemērotākais lidojumu laiks ir no aprīļa līdz oktobrim, no rīta pēc saullēkta un vakaros 2h pirms saulrieta. Ir iespēja lidot arī ziemā. Piemērotu laiku nosaka balona pilots. Dienu pirms sarunātā lidojuma notiek kontaktēšanās ar pilotu, lai uzzinātu, vai norunātais laiks ir piemērots lidošanai.

Piemērots apģērbs

 • Lidošanai nav nepieciešams īpašs apģērbs. Jāģērbjas tā, lai būtu ērti. Dāmām ieteicami apavi bez augstiem papēžiem un bikses. Lidojot augstu gaisā laika apstākļi ir līdzīgi kā uz zemes. Agri no rīta, tūlīt pēc saullēkta un vēlu vakarā, kad saule jau norietējusi, var būt diezgan vēss, tāpēc ieteicams paņemt līdzi siltu vējjaku.

Kas var lidot

 • Lidojumi ieteicami no 7 gadu vecuma. Par citu vecumu ieteicams konsultēties pirms lidojuma rezervēšanas.
 • Bērni līdz 18 gadu vecumam var lidot tikai pieaugušo pavadībā.
 • Nav ieteicams lidot sievietēm, kuras ir grūtniecības stāvoklī, pasažieriem ar muguras, gūžas un kāju slimībām, ar ausu kaitēm, pēc nesen notikušas operācijas. Pirms lidojuma rezervēšanas ieteicams konsultēties ar pilotu, lai noskaidrotu precīzus apstākļus, kuras personas nevar lidot. Ja veselības apstākļi neļauj pašiem lidot balonā, ieteicams piedalīties ģimenes locekļu vai draugu pavadīšanā, kuri plāno lidot ar balonu. Būs interesanti vērot, kā tiek piepūsts gaisa balons, sekot balonam, izpūst no tā gaisu.
 • Pasažieriem ar īpašām vajadzībām (piemēram, ja tiek lietots ratiņkrēsls), pirms lidojuma rezervēšanas jābrīdina pilots par savām vajadzībām.

IETEIKUMI

 • Neaizmirstiet paņemt līdzi uzlādētu fotokameru, fotofilmiņas, visu, kas nepieciešams, lai iemūžinātu pasakainus skatus.
 • Sargājiet savas mantas, piemēram, video vai foto kameru, brilles, lai tās nesabojātu un nepazaudētu!
 • Drīkst aicināt līdzi savus draugus un paziņas vērot lidojumu no savām automašīnām. Pavadītājiem, esot pie balona, jāievēro drošības noteikumi. Bez saskaņošanas pavadošais transports nedrīkst uzbraukt uz nolaišanās lauka.

REZERVĒT LIDOJUMU:

SIA „Airkargo”

Mob. tālrunis: +371 29240461

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 

Pielikums (a/2009/01/28/lidojuma_noteikumi.pdf)

BUJ

Cik cilvēki var lidot vienā balona grozā?

Vienā lidojumā grozā varat būt līdz pat četriem pasažieriem. Ja esat lielāka kompānija, lidojuma laikā var tikt veikta starpnolaišanās, kad pēc 30-40 minūtēm grozā iekāpj nākamie lidot gribētāji.

Interesanti būs arī tiem, kuri gaisa balonu pavada uz zemes. Sekošana balonam ir kas līdzīgs orientēšanās sacensībām, jo ir jānoķer gaisa balons.

Balonā bez jums būs arī citi pasažieri. Ja vēlaties, varat iegādāties īpašu lidojumu, kas paredzēts tikai jūsu draugu kompānijai vai diviem vien.

Cik ilgi notiek lidojums?

Lidojums ar gaisa balonu ilgst aptuveni stundu. Kopumā skaistajam piedzīvojumam plānojiet 2-3 stundas. Šajā laikā varēsiet vērot, kā notiek gaisa balona piepūšana, lidot un pēc nolaišanās piedalīties iesvētīšanas ceremonijā. Vairāk par lidojumu varat uzzināt šeit.

Kur var lidot?

Lidojam visā Latvijā! Jā, jā, kur tik mēs neesam lidojuši! Foto galerijā varat apskatīt dažādās Latvijas un ne tikai Latvijas vietas no putna lidojuma. Nav viena visvisskaistākā vieta, kur varētu lidot. Lidošanas vietu iesakām izvēlēties tuvāk jūsmājām vai kādā citā īpašā vietā, kuru vēlaties redzēt putna acīm. Spiest šeit, lai gūtu iedvesmu!

Ļoti daudziem lidošana ar baloniem asociējas ar Siguldu. Bet ticiet - Siguldas meži ir tik līdzīgi Tukuma mežiem un Gaujas līkloči no mākoņu skatupunkta ir tikpat līdzīgi kā citas Latvijas upes. Tāpēc mēs lidojam tur, kur vēlaties jūs - pāri vecā tēva mājām, senajiem zirgu staļļiem un dzirnu drupām, pāri pilsētām un purviem, pāri Dobelei vai Madonai, pāri Ventspilij vai Jelgavai. Kā jau minējām – tieši tur, kur jums ir kāda īpaša vieta. Bet, ja par tādu neesat padomājuši, ieteiksim!

Vai ir kāda vieta, kur nelidojam? Protams - ir! Nelidojam jūras krastā un lidostu tuvumā.

Bet atsaites lidojumam varam noenkuroties arī netālā jūras malā, lai paceltu snīpi virs koku galiem un pamātu saulītei, kas laižas jūras gultiņā.

Kas mēs esam?

Lidojumus piedāvā AIRKARGO gaisa balona sporta komanda. Mūsu vadošais kapteinis ir gaisa balonu entuziasts Indulis Blūms. Viņa lidojuma pieredze sākās jau 2007. gadā. Pēc profesijas un būtības Indulis ir inženieris un aviokravu uzņēmuma AIRKARGO īpašnieks. Un kā jau lauku zēnam, kurš nonācis lielajā pilsētā, viņš izmanto katru mirkli, lai dotos apceļot Latvijas laukus. Aizraušanā ar gaisa balonu sportu Indulim ir pacelšanās virs ikdienas steigas, iespēja būt kopā ar labiem cilvēkiem un pozitīvu emociju gūšanas avots.

Gaisa balonu apkalpo pieredzējusi komanda, kā arī neliedzam iespēju apgūt apkalpes komandas darbu jauniem gaisa balonu entuziastiem.

Lidojumam izmantojam divus savus gaisa balonus vai lielākiem grupu lidojumiem izvēlamies mūsu sporta draugus un viņu balonus.

Cik maksā lidojums ar gaisa balonu?

Izmaksas vienai personai lidojuma ar gaisa balonu ir sākot no 150 EUR par aptuveni stundu ilgu lidojumu. Gaisa balona cena lidojumam ir atkarīga no pasažieru skaita un lidojuma vietas. Ir iespēja lidot arī 30-40 minūtes.

Kā jāģērbjas lidojot?

Kājās jābūt ērtiem apaviem, bet apģērbam tādam pat kā uz zemes. Lidojot nav nepieciešams saģērbties siltāk. Temperatūra gaisā un uz zemes ir līdzīga. Ņemiet vērā, ka lidojumi notiek pēc saullēkta un var beigtis pirms saulrieta, tas nozīmē, ka vajag rēķināties ar apģērbu, kas būtu piemērots dzestrākam laikam.

No kāda vecuma var lidot gaisa balonā?

Rekomendējam lidot sākot ar 5-7 gadu vecumu, jo mazākiem bērniem groza augstums būs par lielu. Par to, vai jūsu bērnam lidojums būs interesants un piemērots, jautājiet pilotam.

Cik cilvēki var lidot vienlaicīgi?

Atkarībā no jūsu kompānijas lieluma, pilots piedāvās lidot ar trīsvietīgu vai piecvietīgu vai astoņvietīgu lidgrozu. Ja kompānija būs lielāka, tad iespēja lidot vienlaicīgi ar vairākiem baloniem. Par to vienosieties ar pilotu.

Vai grūtnieces var lidot ar gaisa balonu?

Nav ieteicams.

Vai mums jāorganizē savs transports, kas atved atpakaļ no lidojuma?

Nē. Parasti savus pasažierus aizvedam atpakaļ līdz viņu trasnportam.

Mīti un patiesība par lidojumu ar gaisa balonu

Gaisa balons atgriežas tajā vietā, kur pacēlās gaisā

Nē. Latvijā nav tādas vēja plūsmas, kas ļautu balonam atlidot atpakaļ tur, kur pacēlās gaisā. Tāpēc ir balona pavadošā komanda, kas gaisa balonam seko ar automašīnu. Balons paceļas vietā A un nolaižas vietā B.

Gaisa balons nav vadāms, nekad nevar zināt, kur tas nolaidīsies.

Nē. Var zināt, kur tas nolaidīsies. Atkarībā no vēja virziena, iespējams plānot maršrutu, līdz ar to nosacīti "vadīt" gaisa balonu. Pilots to plāno, izmantojot speciālas meteo prognozes un apvidus kartes.

Gaisa balonam ir piesieti smilšu maisiņi, lai varētu regulēt tā pacelšanās augstumu.

Karstā gaisa balonam netiek izmantoti smilšu maisi.

 

Reklāma uz gaisa balona

Gaisa balons ir lielisks veids kā piesaistīt uzmanību.

Vai bieži esat redzējuši, kā kāds apstājas ceļmalā un fotografē vides reklāmu? Mēs ar to neesam saskārušies, bet noteikti zinām, ieraugot gaisa balonu, ļoti daudzi to fotografē.

Arī preses pārstāvjiem ir pozitīva attieksme pret foto, kurā ir gaisa balons ar uzņēmuma logo. Foto no gaisa balonu vai citiem pasākumiem ar gaisa balonu tiek publicēti vai rādīti dažādos medijos - televīzijā, radio, interneta portālos un avīzēs.

Par sava uzņēmuma logo vai reklāmas izvietošanu uz gaisa balona zvaniet: +371 29240461

Uzņēmuma mārketinga speciālistus aicinām zvanīt un konsultēties par gaisa balona izmantošanu mārketinga komunikācijās.

Piedāvāsim tieši Jums piemērotāko veidu, lai veicinātu Jūsu uzņēmuma produkta vai pakalpojuma pārdošanas apjomu, izmantojot gaisa balonu.

 

Atsaites lidojums

Atsaites lidojums - balons nelido prom, bet paceļas gaisā ar pasažieriem aptuveni 30 m un nolaižas, lai uzņemtu nākamos pasažierus. Šo pasākumu ieteicams izvēlēties dažādu svētku laikā, kad vēlaties dažādot svētku scenāriju. Lai pasūtītu šo iespēju, zvaniet: +371 29240461

Komandas saliedēšana

Ieteiksim interesantus scenārijus, kuros būs izmantoti gaisa baloni korporatīvajiem pasākumiem. Zvaniet: +371 29240461

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mašīna gaisa balons              
               
               
Gaisa Balons © 2014. All Rights Reserved.