gaisa balons logo   
        
 gaisa balons lidojumsgaisa balons dāvanu kartegaisa balons mīlestībagaisa balons atsauksmesgaisa balons kontakti

zvani gaisa balons
mākoņi debesis gaisa balons  gaisa balons galerija

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums

Lido ar gaisa balonu visā Latvijā!

Zvaniet! Tālrunis: +371 29240461lidojums ar gaisa balonu

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

"Tā ir debešķīga mirkļa izbaudīšana!"

Rudīte Bistrova 2009. gada septembrī, Liepnā

"Es lidoju....Es esmu Debesīs....Un kopš tā brīža es zinu, ko nozīmē "justies kā debesīs"!"

Antra Aišpure ar ģimeni 2009. gada 13. aprīlī, Saldū

 

Gaisa balons ļauj piedzīvot neparastas sajūtas!

To nevar aprakstīt! Izbaudiet paši – lielākā vai mazākā draugu lokā!

Lidojums ar gaisa balonu tas ir piedzīvojums sev, dāvana saviem tuvākajiem, pārsteigums vismīļākajiem!

 

Kāpēc mēs

Kāpēc izvēlēties Gaisa Balons pakalpojumus?

 • Lidojam visā Latvijā
 • Pielāgojamies dažādām klientu vēlmēm
 • Radoša pieredze– bildinājums un laulības gaisā, pārsteigumi mīļotajiem, netradicionāli korporatīvie pasākumi
 • Draudzīgi ģimenēm ar bērniem

Laba izvēle! Tāpēc zvani pa tālruni: +371 29240461

Vietas kur lidot

Te ir norādītas tikai nedaudzās vietas, kur varam tiekamies ar lidot gribētājiem pirms pacelšanās starta.

Īsi pirms lidojuma ar pasažieriem vienojamies par konkrētu tikšanās vietu.

Lidojam visā Latvijā! Zvani, lai vienotos par Jūsu izdevīgāko lidojuma vietu! T.+371 29240461

Vietas kur lidot bildēs

Rīga Aizkraukle Alūksne Annenieki Auciems
Bauska Brocēni Saldus Daugmale Dobele
Jelgava Kandava Ķekava Krimulda Liepna
Madona Pienava Pļaviņas Pūre Sabile
Aizpute Sigulda Skrunda Tēvete Tukums
Turaida Valmiera      
     

Noteikumi

 

Noteikumi lidojumam ar gaisa balonu

Lidojuma laika apstākļi, lidojuma atcelšana

 • Lidojums notiek tam piemērotos lmeteoapstākļos, kad vēja stiprums nepārsniedz 5-6 m/s un nav nokrišņu vai to iespējamības.
 • Ja sarunātajā lidojuma laikā pasažieris uz lidojumu neierodas, lidojums nav pārceļams.
 • Balona lidojums var tikt atcelts pēkšņu, nepiemērotu laika apstākļu dēļ. Tādā gadījumā tas tiek pārcelts citā, piemērotā laikā
 • Uzņēmums nesedz pasažiera radušos izdevumus un neērtības, kas ir saistītas ar nenotikušu lidojumu.
 • Līdz norunātajai tikšanās vietai pasažieris  nokļūst ar savu transportu, izņemot ja transfers ir iekļauts pakalpojumā.

Drošība

 • Visi pasažieri lidojuma laikā ir apdrošināti.
 • Jāievēro pilota pirmslidojuma drošības instrukcija un norādījumi lidojuma laikā.
 • Smēķēšana gaisa balona tuvumā stingri aizliegta
 • Personas, konstatējamā reibuma stāvoklī, lidojumā nepiedalās
 • Nedrīkst kāpt virsū uz gaisa balona apvalka.
 • Pasažieris informē gaisa balona pilotu par iespējamām medicīniskām problēmām.
 • Par lidojuma drošību atbild gaisa balona pilots.
 • Lidojumam laikā pasažieris rūpējas par personīgo mantu (telefons, fotokamera) drošību.

Lidojuma apraksts

 • Lidojums gaisa balonā ilgst aptuveni stundu. Nokļūšana līdz pacelšanās vietai, balona pacelšana, tā izjaukšana pēc lidojuma, atgriešanās vietā kur atstāts pasažieru transporta līdzeklis prasa vēl aptuveni 2 stundas.
 • Lidojuma laikā balonā bez jums būs arī citi pasažieri, ja vien nav iegādāts individuāls lidojums.
 • Populārākais laiks lidojumam ir no aprīļa līdz oktobrim, no rīta pēc saullēkta un vakaros 2-3 st. pirms saulrieta. Labprāt lidojam arī ziemā, ja vien zeme nav mitra un laukus klāj sniegs. Galīgo lēmumu, vai laika apstākļi piemēroti drošam lidojumam, pieņem pilots. Dienu pirms lidojuma vēlreiz sazvanāmies. Te var iepazīties ar lidojuma aptuvenajiem laikiem - spiest šeit.

 Piemērots apģērbs

Ģerbjamies ērti, sportiski, kā pārgājienā dodoties. Ņemot vērā, ka gatavošanās rīta lidojumam notiek saulei lēcot, bet vakara lidojums noslēdzas saulrietā, uz zemes var būt dzestrs. Augstumā, kādu parasti sasniedzam lidojot (t.i. līdz kilometram) , nav aukstāks kā uz zemes stāvot. Apgalvojums “Tur, augšā, taču būs ļoti auksts”, radies iespaidojoties no 11 kilometru augstumā lidojošu lidmašīnu kapteiņu paziņojumiem

Kas var lidot

 • Pasažierim saviem spēkiem jāspēj noturēties kājās balonam piezemējoties.Tādēļ lidojumā piedalīties ieteicams bērniem, kuri sasnieguši vismaz 6 gadu vecumu.
 • Jaunieši līdz 17 gadu vecumam lidojumā piedalās tikai pieaugušo pavadīti.
 • Atteiksim šo piedzīvojumu dāmām bērniņa gaidībās. Pasažieriem ar muguras, locītavu kaitēm vai pēc nesen notikušas operācijas pirms lidojuma rezervēšanas ieteicams konsultēties ar pilotu, lai pārrunātu sagaidāmos lidojuma apstākļus, izlemtu par piemērotību lidojumam. Ja veselība neļauj lidot pašam, noteikti nav liegts piedalīties ģimenes locekļu vai draugu pavadīšanā lidojumam. Gan bērniem, gan pieaugušajiem būs interesanti piedalīties balona sagatavošani lidojumam, sekot balonam un sveikt draugus ar piezemēšanos.
 • Lielākais no mūsu balona groziem piemērots pasažieriem ar īpašām vajadzībām - aprīkots ar veramām durvīm ratiņkrēslam. Protams, ka par īpašām vajadzībām pilots jāinformē pirms tiek plānots lidojums.

Ieteikumi

 • Neaizmirstiet paņemt līdzi uzlādētu fotokameru, tālruni -  visu, kas Jums pieejams,  lai iemūžinātu brīnišķīgus skatus.
 • Rūpējieties par savām mantām (foto kamera, brilles, tālrunis). Turiet pie sevis tās, lai  nesabojātu un nepazaudētu!
 • Aiciniet līdzi savus draugus un paziņas vērot lidojumu, sekot palonu pavadošajai komandas auto un sagaidīt Jūs piezemēšanās vietā. Tomēr jāņem vērā ka, bez saskaņošanas ar zemes īpašniekiem nedrīkst uzbraukt uz privātīīpašuma. Ievērojiet balona apkalpes komandas norādījumus un uzticieties viņu pieredzei :-)

Rezervēt lidojumu:

SIA „Airkargo”

Mob. tālrunis: +371 29240461

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Pielikums (a/2009/01/28/lidojuma_noteikumi.pdf)

BUJ

 Cik pasažieri var lidot?

 Lielākais no mūsu gaisa baloniem lido ar astoņiem cilvēkiem grozā. Ja esiet lielāks pulks, lidojuma laikā var tikt veikta starpnolaišanās un pasažieru maiņa. Pēc 30-40 minūtēm grozā iekāpj nākamie lidotgribētāji.  bet izkāpušie seko lidojumam  balona apkalpes komandas auto.

Lidojumā, bez jums būs arī citi pasažieri. Ja vēlaties, varat pasūtīt privātu lidojumu savai ģimenei, draugiem, mīļotajam cilvēkam.

Cik ilgi notiek lidojums?

Lidojums ilgst aptuveni stundu. Kopumā skaistajam piedzīvojumam plānojiet 3-4 stundas.  Šajā laikā varēsiet piedalīties un vērot gaisa balona sagatavošanu lidojumam,  skatīt zemi no dažādiem augstumiem. Noslēgumā  - svinīga ceremonija, kuras gaitā tiksiet uzņemts gaisa kuģotāju aristokrātijas rindās.

 Kur var lidot?

 Lidojam visā Latvijā! Jā, kur tik nav lidots! Foto galerijā skatāmas dažādas vietas no putna lidojuma. Nav vienas vis-vis-skaistākās vietas lidojumam. Iespējams, ka ar Jums vienosimies par lidojumu pāri Jūsu pilsētai, mājām vai laukiem.

Spiest šeit, lai gūtu iedvesmu!

Nereti lidojums gaisa balonā asociējas ar Siguldu.  Bet ticiet - Siguldas meži ir tik līdzīgi Tukuma mežiem un Gaujas līkloči, vērojot caur mākoņiem ļoti atgādina citas Latvijas upes. Tāpēc mēs lidojam tur, kur vēlaties jūs - pāri vectēva mājām, senajiem zirgu staļļiem un dzirnavu drupām, pāri pilsētām un purviem, pāri Dobelei vai Madonai, pāri Ventspilij vai Jelgavai. Kā jau minējām – tieši tur, ar kurieni Jums saistās īpašas atmiņas. Bet, ja tādu vietu neesat izvēlējušies -  ieteiksim!
Vai ir vietas, kur nelidojam? Protams - ir! Nelidojam tur, kur lidojumus ierobežo aviācijas autoritāšu gaisa telpas zonējums. Nelidojam vietās, kur drošus manevrus liedz plānot plašie piejūras meži, purvi un pārplūstošas zemienes.
Toties lidojumam atsaitē mēs varam noenkuroties kaut jūras malā, lai paceltu snīpi virs priežu galiem un pamātu saulītei, kas laižas jūras gultiņā.

Kas mēs esam?

Lidojumus piedāvā AIRKARGO gaisa balona sporta komanda. Mūsu pieredzējušākais kapteinis ir gaisa balonu entuziasts Indulis Blūms. Viņa lidojuma pieredze sākās jau 2007. gadā. Pēc profesijas  Indulis ir inženieris un aviokravu uzņēmuma AIRKARGO vadītājs. Gaisa balonu sports Indulim ir pacelšanās virs ikdienas steigas, iespēja būt kopā ar labiem cilvēkiem un pozitīvu emociju gūšanas avots.

Gaisa balonu uz zemes pavada pieredzējusi komanda, kā arī neliedzam iespēju apgūt apkalpes komandas darbu jauniem gaisa balonu entuziastiem.

Lidojumam izmantojam trīs savus gaisa balonus. Lielāku tūristu grupu izvizināšanai un korporatīviem pasākumiem, piesaistam mūsu sporta draugus ar viņu baloniem.

Cik maksā lidojums ar gaisa balonu?

Izmaksas vienai personai lidojuma ar gaisa balonu ir sākot no 150 EUR par aptuveni stundu ilgu lidojumu un atkarīgas no pasažieru skaita,  lidojuma vietas un ieplānotās pasākuma norises. Piemērotos laika apstākļos, iespējams veikt arī  30-40 minūšu lidojumus ar starpnosēšanos, kuras laikā notiek pasažieru maiņa.

Kā jāģērbjas lidojot?

Ģerbjamies ērti, sportiski, kā pārgājienā dodoties. Ņemot vērā, ka gatavošanās rīta lidojumam notiek saulei lēcot, bet vakara lidojums noslēdzas saulrietā, uz zemes var būt dzestrs. Augstumā, kādu parasti sasniedzam lidojot (t.i. līdz kilometram) , nav aukstāks kā uz zemes stāvot. Apgalvojums “Tur, augšā, taču būs ļoti auksts”, radies iespaidojoties no 11 kilometru augstumā lidojošu lidmašīnu kapteiņu paziņojumiem.

Vai varēsim fotografēt un filmēt?

Jā, lidojums gaisa balonā ir lielisks skatupunkts fotogrāfam. Jūs variet līdzi ņemt un lietot fotoaparātus un kino kameras drošā ietērpā, rēķinoties ar pārējiem pasažieriem un saprotot, ka vieta lidgrozā ir ierobežota. Jums jābūt gataviem parūpēties lai fototehnika neciestu, grozam piezemējoties  - atskanot pilota aicinājumam sagatavoties nosēšanās manevram, tālruņi un kameras slēpjami kabatās (Jūsu apģērba vai speciālajās lidgroza kabatās)

No kāda vecuma var lidot gaisa balonā?

Rekomendējam lidot sākot ar 6-7 gadu vecumu.  Par to, vai jūsu bērnam lidojums būs interesants un piemērots, jautājiet pilotiem. Gatavojoties lidojumam ar mazajiem pasažieriem, izvēlēsimies laiku un dienu, lai piezemēšanās būtu mierīga gan vecākiem gan bērnam.

 

Cik cilvēki var lidot vienlaicīgi?

Atkarībā no grupas lieluma, piedāvāsim lidojumu trīsvietīgā, piecvietīgā vai astoņvietīgā lidgrozā. Ja lidotāju ir vairāk, tad ir iespēja lidot vienlaicīgi ar vairākiem baloniem. Par to vienosimies!

Vai lidojums gaisa balonā piemērots grūtniecei?

Nav ieteicams. Nav iespējams 100 % garantēt ka piezemējoties lidgrozs, kaut nedaudz, neatsitas pret zemi.

Vai mums, pasažieriem,  jāorganizē auto, lai atgriestos no balona nosēšanās vietas?
 

Nē. Savus pasažierus aizvedam atpakaļ līdz jūsu auto stāvvietai.

 

Mīti un patiesība par lidojumu ar gaisa balonu

Gaisa balons atgriežas tajā vietā, kur pacēlās gaisā

Nē. Latvijai nav raksturīgas maiņvirziena brīzes, lai balons atlidotu atpakaļ starta vietā. Zemes komanda seko balonam no starta vietas līdz vietai, kur nolaižamies. Balons paceļas vietā A un nolaižas vietā B.

Gaisa balons nav vadāms, nekad nevar zināt, kur tas nolaidīsies.

 Nē. Gaisa balonu nevar stūrēt šā vārda pierastajā nozīmē. Tas pārvietojas vēja virzienā, kurš var mainīties atkarībā no augstuma.  Ar precizitāti, kuru ietekmē valdošie meteoroloģiskie apstākļi, var aprēķināt nolaišanās rajonu. Atkarībā no vēja virziena, iespējams plānot maršrutu, līdz ar to nosacīti "vadīt" gaisa balonu. Pilots to plāno, izmantojot speciālas meteo prognozes un apvidus kartes.

Gaisa balonam ir piesieti smilšu maisiņi, lai varētu regulēt tā pacelšanās augstumu.

Karstā gaisa balonam netiek izmantoti smilšu maisi.

 

Reklāma uz gaisa balona

Gaisa balons ir lielisks veids kā piesaistīt uzmanību savam uzņēmumam, tā pārstāvētajam produktam vai pakalpojumam.

Vai bieži redzam, ļaudis fotografējam vides reklāmu ceļa malā? Mēs ar to neesam saskārušies, bet noteikti zinām, ieraugot gaisa balonu, apstājas automašīnas, izkāpj braucēji un vērš fotokameras pret mums.

Arī preses pārstāvjiem ir pozitīva attieksme pret foto, kurā ir gaisa balons ar uzņēmuma logo. Foto no gaisa balonu vai citiem pasākumiem ar gaisa balonu tiek publicēti vai rādīti dažādos medijos - televīzijā, radio, interneta portālos un avīzēs.

Par sava uzņēmuma logo vai reklāmas izvietošanu uz gaisa balona zvaniet: +371 29240461

Uzņēmuma mārketinga speciālistus aicinām zvanīt un konsultēties par gaisa balona izmantošanu mārketinga komunikācijā.

Piedāvāsim tieši Jums piemērotāko veidu, lai veicinātu Jūsu uzņēmuma produkta vai pakalpojuma pārdošanas apjomu, izmantojot gaisa balonu.

 

Atsaites lidojums

Atsaites lidojums - droši atsiets balona lidgrozs, kopā ar pasažieriem paceļas virs koku galotnēm, brīdi pavada gaisā un  nolaižas, lai uzņemtu nākamos pasažierus. Pasākums ieteicams svētkos, korporatīvos pasākumos, kad vēlaties dažādot notikumu, lidotprieku sniedzot lielam ļaužu pulkam. Atsaites lidojumu plāno vietā, kas labi aizsargāta no vēja - tā ātrumam nevajadzētu pārsniegt 1...2 m/sek. Lai pasūtītu šo iespēju, zvaniet: +371 29240461

Komandas saliedēšana

Ieteiksim interesantus scenārijus, kuros būs izmantoti gaisa baloni korporatīvajiem pasākumiem. Zvaniet: +371 29240461

 

 

 

 

 

 

mašīna gaisa balons      

instapng2

lidojam-ar-gaisa-balonu     
               
               
Gaisa Balons © 2014. All Rights Reserved.