Klasiskais lidojums

Ja gribi lidot, tad šis ir Tev – sazinies ar pilotu, un kopā izlemsim, kur lidot, kad lidot un cikos lidot. Klasiskais lidojums nozīmē, ka tiks komplektēta lidot gribētāju komanda, un, tiklīdz grozs būs pilns, pilots piedāvās lidojuma lokāciju un laiku, kas būs ērta katram no lidotājiem.

Pasūtīt

Romantiskais lidojums

Par pilotu neuztraucies – viņš darīs savu darbu. Tikmēr jūs, divi vien, izbaudiet romantiku, horizontu un mirkļus, kas paliks atmiņā vēl ilgi. Tas ir īpašs piedzīvojums, neraugoties uz to, vai ar romantiku esat uz “tu” vai uz “jūs”.

Pasūtīt

Gastro lidojums

Gastro lidojuma mērķis ir savienot divas baudas – lidošanu un ēšanu. Mēs ņemam palīgā šefpavāru, kurš izstrādā īpašu lidotājiem pielāgotu ēdienkarti. Veidojot ēdienkarti, mēs ņemam vērā lidojuma vietu, sezonalitāti un pilotu stāstus, kas krāti gadiem ilgi un iedvesmo aizvien!

Pasūtīt

Laulības debesīs

Īpaši skaisti brīži ir pelnījuši īpaši skaistu notikumu, tāpēc piedāvājam iespēju piedzīvot laulību ceremoniju debesīs. Mūsu piloti ir pieredzējuši arī bildinājumus un ziņo, ka izdošanās koeficients šobrīd ir 100% – neviens “Nē” nav ticis fiksēts.

Pasūtīt

Lidojam pasākumos

Vai viena vakara laikā var izlidināt 100 cilvēkus? Var! Lieliem darba pasākumiem un dižām komandām piedāvājam izbaudīt atsaites lidojumus vairāku stundu garumā! Tas nozīmē, ka balons tiek iesiets vairāk nekā 50 metru garā atsaitē un lidotāji var veikli celties un laisties debesīs, cik daudz grib!

Pasūtīt